تبلیغات
استقلال آبی ترین عشق دنیا - کنفرانس خبری قلعه نویی

آبی یعنی غرق در خوشحالیم/عشق می ورزم که استقلالیم آسمان گفتا ز قرمز خالیم/گر سرم را از تنم سازی جدا/باز می گویم که استقلالیم

کنفرانس خبری قلعه نویی

نویسنده :آیتک سلیمانی
تاریخ:سه شنبه 19 دی 1391-11:23 ب.ظ

اگرمربی بد باشد الان از مجیدی استفاده می‌کند


سرمربی تیم فوتبال استقلال گفت: مربی اگر بد باشد اکنون که فرهاد آماده نیست را بازی می‌دهد.امیر قلعه‌نویی در کنفرانس مطبوعاتی قبل از دیدار مقابل ابومسلم در مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی ایران گفت: اول از هر چیز از سازمان لیگ خواهش می‌کنم کنفرانس‌های مطبوعاتی قبل از بازی را جمع‌آوری کند. در این شرایط آلودگی و در وسط روز سخت است تمرینات تیممان را رها کنیم و در این جلسات حضور پیدا کنیم. کنفرانس‌های پایان مسابقه کیفیت خوبی دارند هر وقت باشگاه‌ها دارای استادیوم و کمپ اختصاصی شدند آن وقت می‌توانید در محل باشگاه این جلسات را برگزار کنید.

به گزارش فارس،وی در مورد بازی فردا خاطر نشان کرد: بازی‌های جام حذفی با توجه به اینکه به صورت تک حذفی برگزار می‌شود بسیار حساس است. با توجه به اینکه تجربه تلخ این موضوعات را داشته‌ام مطمئن باشید با تمامی قوا مقابل ابومسلم به میدان می‌رویم. این تیم شرایط خوبی دارد و از یک مربی کارکشته که دوست صمیمی من است به نام آقای برگی‌زر بهره می برد. بازی گذشته این تیم مقابل بافق یزد را آنالیز کردیم. می‌دانیم آنها مهاجمان خوبی مانند شاکری را در اختیار دارند، با تمام قوا به میدان می‌رویم و با توجه به اینکه میزبان هستیم و در چمن هموار استادیوم آزادی بازی می‌کنیم فقط به کسب پیروزی فکر می‌کنیم.

قلعه‌نویی در مورد اینکه نسبت به عملکرد این تیم در نیمه دوم دیدار مقابل ذوب آهن اعتراض شده و گفته می‌شود نباید استقلال یک نیمه را از دست می‌داد و مهاجم خود را بیرون می‌کشید عنوان کرد: ما با یک مهاجم بازی نکردیم و این صحبت به اشتباه مطرح می‌شود. در شروع مسابقه با سیستم 4، 4، 2 بازی کردیم همچنین در فوتبال یک کوچینگ هنگام برگزاری مسابقه داریم که با توجه به شرایط بازی و آنالیز حریف سیستم خود را دنبال می‌کنیم. ما دو بار فیلم این بازی را تماشا کردیم و به این نتیجه رسیدیم که تا دقیقه 75 که مسیر باد به مسیر دروازه ما عوض شد همه چیز در اختیارمان قرار داشت. از آقای پورحیدری استادتر در فوتبال نداریم و با یکدیگر این بازی را آنالیز می‌کردیم. وقتی در سرمای زیاد اصفهان و زمینی که بسیار سفت بود و انگار روی آسفالت چمن ریخته بودند به میدان می‌رفتیم و با توجه به اینکه مسیر باد و سرما به سمت دروازه ما بود بهترین کار این بود که نتیجه را حفظ کنیم.

وی افزود: اگر حنیف عمران‌زاده موقعیتی که به دست آورد گل می‌کرد الان کلاه را به سمت دیگری به روی سر من می‌گذاشتند. آن فردی که می‌گوید برای انجام این شکل بازی سه دهه دیر شده است حتما این قهرمانی‌های استقلال را ایشان آورده‌اند. ما باید تجزیه و تحلیل‌مان در جریان مسابقه باشد وقتی شرایط اینگونه بود منطقی است که ما ابتدا گل نخوریم و سپس با حرکت در 50 متر جلو به زدن گل نیز بیاندیشیم. اگر ما هجومی بازی می‌کردیم و آن وقت 3 گل دریافت می‌کردیم به هیچ وجه خوب نبود.

سرمربی استقلال با اشاره به مصدومیت اکبرپور و بیک‌زاده در مورد شرایط فرهاد مجیدی گفت: کارت بازی فرهاد مجیدی صادر شده است روزی که او به تمرینات آمد به وسیله حاج قاسم از او تست گرفتیم تا پله به پله شرایط این بازیکن را برای انجام مسابقه آماده کنیم.فرهاد بازیکنی است که مردم او را دوست دارند و من هم به عنوان مربی باید شرایط فرهاد را در نظر بگیرم. من چون فرهاد را دوست دارم می‌خواهم زمانی او را در زمین قرار دهم که مردم مجیدی آماده و خوب را ببینند. اگر یک مربی بد باشد فرهاد را در این شرایط به میدان می‌فرستد تا نتواند بازی خوبی انجام دهد.

قلعه‌نویی در مورد اینکه با توجه به حضور ماجدی در مالزی چه کسی به عنوان سرپرست روی نیمکت قرار خواهد گرفت، گفت: هر جا می‌روم به دنبال کار گروهی هستم در سپاهان و تراکتورسازی هم که بودم کار گروهی انجام می‌دادیم اگر الان به لطف خدا و اهل بیت در صدر جدول هستیم به خاطر کار گروهی بوده و کمترین نقش را امیر قلعه‌نویی داشته است. قرار است در این دو مسابقه آقای سررشته‌داری روی نیمکت حضور پیدا کند و وظیفه میرشاد ماجدی را انجام دهد.

وی در پاسخ به سؤال یکی از خبرنگاران در مورد اینکه یکی از روزنامه‌ها نوشته است با رفتن نکونام موافقت کرده است، اظهار داشت: روزنامه‌ها هر چه می‌خواهند می‌نویسند خداوند به قلم قسم خورده است من چه زمانی چنین حرفی را مطرح کرده‌ام، بیش از دو هزار بار گفته‌ام وقتی قرار است یک انتقال انجام شود باید منافع باشگاه، منافع بازیکن و پیشنهاد وجود داشته باشد در حالی که هنوز پیشنهادی به دست ما نرسیده است.

داغ کن - کلوب دات کام
coment:)() 
دلنوشته های کاغذی
پنجشنبه 21 دی 1391 08:57 ب.ظ
سلام.وبلاگ زیبایی داری دوس داشتی بهم سر بزن
عمو علی
پنجشنبه 21 دی 1391 04:17 ب.ظ
عشـــــــق را
مــی گـــــــــــویـــــم
بایـــد این حـــــادثــــــه را
از نگــــــــه ســــــــــبز تــــــــــو
آغــــــــــــــــــازنمـــــــــــــــــــــــــود
عشــــــــــــــــــــــــــــــــــق را... بایـــــد
از زمـــــــــــــزمــــــــــــــــــــــــــــــــــــــه
بـــــــــــــارش چشـــــــــــــــــــــــــــــــمان تــو
بــا واژهاحســــــــــــــــــــــــــــاس ســـــــــــرود
و در این ....قــــــــدرت دریــایی تـــــــــــــــــــــو
کشـــــــــــــتی تــــــــــــــوفــــــــــــــــــان زده را
در دل امـــــــــــــــــــــــواج ســــــــــــــــــــــپرد
به تـــــــــب حــــــــــــــادثه غــــرق شـــــــــــدن
مــردن وآغــــــــــــــــــــــــاز شــــــــــــــــدن
به هــــــــم آوایی قــلـــــــــــــب دو پرنــــــده
به ســــبکبـــــــــــــــــــــــــــــــــــالی اوج
دل ســـــپردن... به شب هــــم نفســـــی
راغــــــــــــــب پرواز شــــــــــدن
آری ....عشــــــــــــــــــــق را
باید ابــــــــــــراز نمود
عشـــــــــــق را
باید گفت .

سلام سرقتیه
سمیه
چهارشنبه 20 دی 1391 07:57 ب.ظ
سلام خوبی
تبریک میگم برد تیم محبوبمونو و حالا فقط 1گام تا فینال و قهرمانی فاصله داریم
نیمه دوم بازی خیلی خوبی رو به نمایش گذاشتیم و به جرات میتونم اعتراف کنم که
حضور جباری تاثیر به سزایی در این نتیجه داشت و در واقع مغز متفکر استقلال هست
و به کل تیم نظام داد
5تا زدیم یکی از اون یکی زیباتر
ایشالا قهرمانی[بوسه]
عمو علی
چهارشنبه 20 دی 1391 12:06 ق.ظ
سلام دوستان گرامی

متأسفانه یک انسان البته حیف است نامش را انسان بگذاریم. یک احمق ، نفهم و فردی

نالایق و بی شعور و زبان نفهم با اسم من برای برخی از خانم های محترم کامنت های

توهین آمیز و بسیار زننده می گذارد. قبلاً هم اعلام کرده بودم چنانچه با نام اینجانــــب

برایتان کامنت گذاشتند، از طرف من نیست و در صورت تکرار این موضوع از طریق پلیس

فتا (سایبری) پیگیری خواهم کرد. چون مدتی قبل هم این موضوع برای برخی از خانم های

وب اتفاق افتاد که خوشبختانه وبگذر داشتند، کد ها موجود و به راحتی قابل پیگیری است.
عمو علی
سه شنبه 19 دی 1391 10:57 ب.ظ

سلام

برای دردهایم نشانه میگذارم
تا بدانم کجا دست خدا را ول کرده ام
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
Admin Logo
themebox Logo