تبلیغات
استقلال آبی ترین عشق دنیا - کنفرانس خبری مفصل قلعه نویی بعد از بازی با سپاهان

آبی یعنی غرق در خوشحالیم/عشق می ورزم که استقلالیم آسمان گفتا ز قرمز خالیم/گر سرم را از تنم سازی جدا/باز می گویم که استقلالیم

کنفرانس خبری مفصل قلعه نویی بعد از بازی با سپاهان

نویسنده :آیتک سلیمانی
تاریخ:یکشنبه 28 آبان 1391-08:52 ب.ظ

قلعه نویی:این بازی مثل فرانسه و برزیل بود


سرمربی تیم استقلال ضمن تبریک به خاطر فوتبال دو تیم گفت: این بازی یک فوتبال زیبا بود که من را به یاد بازی فرانسه و برزیل انداخت.به گزارش فارس، امیر قلعه‌نویی پس از پیروزی استقلال مقابل سپاهان اظهار داشت: قبل از آنکه بخواهم در خصوص بازی صحبت کنم خوشحال هستم که دوستان قدیمی‌ام را در اینجا دیدم. اهالی قلم در اینجا انتقادهایی می‌کردند که به ما کمک می‌کرد اما باید تبریک به فوتبال بگویم اگر این مسابقه را 10 بار هم ببینیم کم است. این بازی درست مثل بازی فرانسه و برزیل بود که فرانسوی‌ها در پنالتی برزیل را شکست دادند.

وی افزود: هر وقت این مسابقه پخش شود مردم از دیدن آن سیر نمی‌شوند. سپاهان هم لیاقت برد داشت و بازی آنقدر زیبا بود که به عنوان یک تماشاگر و یا مسئول فنی بارها آن را تماشا می‌کنیم. حریف تیم مورد علاقه من است و مدیریت خوبی دارد. جا دارد به آقایان ساکت، پورسینا و دکتر سمیعی تبریک بگویم و یک تبریک هم به فتح‌الله‌زاده بگویم که شرایط را برای ما بهتر کرد.

قلعه‌نویی تاکید کرد: بازیکنانم را ستایش می‌کنم چون اگر دقت کنید تیمی داشتیم که از لحاظ روحی و روانی در شرایط خوبی قرار نداشت. چند بازیکن مصدوم داشتیم و صبح امروز فهمیدم که اکبرپور هم نمی‌تواند بازی کند. با این شرایط فوتبال خوبی انجام دادیم و در دقایق آخر تغییراتی دادیم که می‌توانستیم گل‌های بیشتری هم بزنیم که اگر برهانی دقت می‌کرد به هدف‌مان می رسیدیم.

سرمربی اسبق تیم سپاهان افزود: سپاهان تیم خود من است و باز هم تاکید می‌کنم این تیم، تیم من است چون دو سال در این تیم آرامش داشتم و واقعا یکی از کسانی که مخالف رفتن من از سپاهان بود، همسرم بود. لیاقت قهرمانی با این تیم را داشتم اما حرف‌هایی به من زدند که برایم قابل تحمل نبود.

وی ادامه داد: بعد از اینکه من از تیم رفتم، دو برابر به بازیکنان پول دادند و فقط هدف‌شان این بود که قلعه‌نویی را زمین بزنند اما آنها را به خدا و حضرت زهرا واگذار می‌کنم اما از فوتبالی‌ها می‌خواهم که نگذارند این آدم‌ها وارد فوتبال شوند. چون آنها ماموریت دارند که جمعیت صد هزار نفری را به سه هزار نفر برسانند.

سرمربی تیم استقلال تاکید کرد: یعنی لیاقت دو تیم این است که 6 هزار نفر به استادیوم بیایند؟ وقتی مردم مقابل هتل آسمان شادی می‌کردند ماموریت این آقایان آغاز شد اما آنها بدانند که فوتبال می‌ماند و اینها می‌روند. متاسفانه مقابل من نشستند و مصاحبه کردند و گفتند بزرگتر از قلعه‌نویی خانه نشین است اما من که بزرگ نیستم و در این فوتبال کسی محسوب نمی‌شوم. اما یاد آقایان باشد که سپاهان همیشه زرد طلایی است.

سرمربی اسبق تیم سپاهان در ادامه صحبت‌هایش گفت: در 7 بازی مقابل بزرگان آسیا 17 گل زدیم چون سپاهان مدیریت خوبی داشت و حالا هم دارد. اینها را می‌گویم چون از این تیم رفته‌ام. دیشب به بازیکنان استقلال گفتم هنگامی که با سپاهان به خارج از کشور می‌رفتیم بدون هیچ کنترلی ما را از فرودگاه رد می‌کردند و تمام آسیا به سپاهان احترام می‌گذاشت. من خاطرات خوبی با سپاهان دارم اما برخلاف میلم از این تیم رفتم و ساکت شاهد است که سال دوم از 800 میلیون تومان گذشتم. پس از پایان نیم فصل ساکت به من گفت قرارداد را تمدید کن اما از او خواستم که فصل تمام شود و فردای قهرمانی سپاهان گفتم که در این تیم می‌مانم. حتی در سال سوم لیست دادم اما آقایان مقابل من گفتند که می‌خواهیم پاک قهرمان شویم.

وی تاکید کرد: در جلسه هیئت مدیره هنگامی که این حرف زده شد رو به ساکت کردم و گفتم چرا ساکت هستی اما یکی از آقایان عضو هیئت مدیره گفت ما بیشتر از گذشته خرج کرده‌ایم. همان جا بود که عطای کار را به لقایش بخشیدم. ماموریت اینها این است که فوتبال را عقب بیندازند. آیا لیاقت مردم اصفهان این است که استادیوم نقش جهان به این روز بیفتد؟ این آقایان مثل موریانه فوتبال را نابود می‌کنند و در همه جا هم حضور دارند.

قلعه‌نویی با تاکید بر اینکه یکی از اعضای هیئت مدیره اسبق سپاهان عامل جدایی وی بود،‌گفت: حافظه من مثل شما جوانان قوی نیست و نزدیک به 50 روز است که شرایط روحی خوبی ندارم اما شک نکنید که آن شخص مقدمات جدایی من را فراهم کرد.

سرمربی استقلال در خصوص داوی مسابقه گفت: داوری بازی خوب بود ولی فکر می‌کنم نکونام نباید اخراج می‌شد. البته مظفری‌زاده به سرعت بازی خیلی کمک کرد و اعتقاد دارم او لیاقت حضور در جام جهانی را دارد.

یکی از خبرنگاران در خصوص ادعاهای قلعه نویی مبنی بر اتفاقات هیئت مدیره قبل از وی سؤال پرسید که سرمربی استقلال گفت: این مسائل همه درست است و در مقابل چشمم اتفاق افتاد. به آنها گفتم قهرمانی پاک یعنی چه؟ من میهمان شما هستم اما مردم اصفهان چه گناهی کرده‌اند. آیا بعد از رفتن من آقایان سقف قرارداد را رعایت کردند؟ سپاهان تبدیل به پایتخت ورزش ایران شده بود اما همین شما دیدید که در ورزشگاه نقش جهان موش و شتر و خفاش زندگی می‌کردند اما خبری از بهره برداری از آن نرسید. به جای آنکه 80 هزار نفر به ورزشگاه بیایند جمعیت را به 6 هزار نفر رساندند.

خبرنگاری پرسید چه طور سپاهان که دارای بهترین خط دفاعی است با این شرایط مقابل استقلال شکست خورد که قلعه نویی گفت: اگر اجازه بدهید در این خصوص حرفی نزنم چون حق ندارم در خصوص تیمی که در آن حضور ندارم صحبت کنم.

امیر قلعه نویی در ادامه صحبت‌هایش در خصوص اینکه مشکلات تیم ملی روی ضربات ایستگاهی و خروج‌های رحمتی است، گفت: ما به رحمتی شعاع حرکتی داده‌ایم و آنجایی که او خروج نمی‌کند را به شخصی سپرده‌ایم که پوشش دهد. روی کاشته‌ها هم یارگیری می‌کنیم و هم فضاگیری. هر چند من نباید این مسائل را بگویم.

وی تاکید کرد: آخرین باری که با سپاهان بازی کردیم مقابل بنیادکار به میدان رفتیم که براگا مربی آن بود. 70 دقیقه مقابل این تیم 10 نفره بودیم و سرمربی بنیادکار در نشست خبری گفت اگر 70 دقیقه دیگر هم بازی می‌کردیم نمی‌توانستیم بازی را ببریم. من که تجربه بین‌المللی ندارم و مربیگری بلد نیستم. اما اگر مربی دیگری تیم براگا را شکست می‌داد مجسمه او را می‌ساختند. متاسفانه کارشناسانی که در خصوص مشکلات تیم ملی صحبت می‌کنند خود را به اجنبی‌ها فروختند.
خدا از دهنت بشنوه اگه تو دنیا یه حرف راست زده باشی همینه به خدا .کاش همه درمورد لیگو تیم ملی اینجوری فک میکردیم
داغ کن - کلوب دات کام
coment:)() 
دوشنبه 13 آذر 1391 01:17 ق.ظ
داش فرهادتون که تو 4تا بازی 4تا زد.ولی ما 10 نفره تو10دقیقه 3تا گل بهتون زدیم.آخه شما به اینا میگین افتخار؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟شما تا حالا بهترین بازیکن آسیا داشتین؟؟؟؟؟؟
پاسخ آیتک سلیمانی : برو بابا میخوام چیکار بهترین بازیکن آسیارو داشته باشم ولی نیمکت ذخیرم نبینمش
اگه ما بازیکن آسیایی نداریم ولی تیممون دوبار جام آسیارو تو دستش گرفته درحالی که شما نمیدونید جام آسیا چه رنگیه
بعدشم بردن بعد از چهاربار سولاخ شدن زیاد افتخار نیست
6تایی ها
جمعه 10 آذر 1391 10:09 ب.ظ
سلام
وقت بخیر
شرمنده من وبلاگ ندارم.اتفاقی با وبلاگت آشنا شدم.از تعصبت خوشم اومد گفتم نظری داده بشم.
ولی بازم میگم پرسپولیس و کریم آقای گل.پرسپولیس و علی آقا.
6تا زدنم کار هر کس که نیست.هتریک هم که شده واستون آرزو
پاسخ آیتک سلیمانی : قهرمانی تو آسیا استقلال وهزاربار قهرمانیش تو لیگ و جام حذفی هم چماغ توسرشما لنگیا
راستی 4تا فرهادو که باید یادتون بیاد اگه ما هتریک نکردیم اما داش فرهاد 4بار خوب به خدمتتون رسیده
6 تایی ها
پنجشنبه 9 آذر 1391 11:36 ب.ظ
سلام برادران آبی
واقعا برا یه تیم صدر جدولی زشته میزبان باشه ولی همش3-2هزارتا بیان تو ورزشگاه.استقال - فولاد را میگم
پاسخ آیتک سلیمانی : اول سلام
دوم برادر باباته من خواهرم
سومابهتره همون 3.2بخوری ولی بازم توصدربمونی تا اینکه 6تابزنی و تازه بیای چهاردهم شی ههههههه
در آخرم اگه جرئت داری آدرستو بزار اونجا دارم برات بچه ترسو پرو سواد نداری مگه نگفتم لنگی جماعت ممنوع نبیینم دوباره اینورا بپلکی
6تایی ها
جمعه 3 آذر 1391 03:24 ب.ظ
با عرض پوزش..سلام..ببین بالا برید و پایین..اول بشید و آخر...سرورتون پرسپولییییییییییییییییییییییییییییییییسه
پاسخ آیتک سلیمانی : سلام
حیف که آدرس سایتتو نزاشتی وگرنه اونجا جوابتو میدادم
آخه بزار رتبتون یک رقمی بشه بعدا خودتونو با ماصدرنشین مقایسه کنید
برید از این توهم بیاید بیرون به مانمیخورید
مریم
دوشنبه 29 آبان 1391 02:48 ب.ظ
ولی خب خلعتبری هم رفته بود رو اعصاب بازیکنا!نکونام ازدستش بدجوری شاکی بود
پاسخ آیتک سلیمانی : اگه ازهمون اول به خلعتبری کارت میداد این مشکلا پیش نمیومد
محسن فنائی
دوشنبه 29 آبان 1391 02:11 ق.ظ
آبجی جشن که نمیشه بگی
چون تو دهه محرمه و یه مناسبت مذهبی هم هست بهتر دیدم مداحی و غمناک باشه ولی حضورت باید باشه وگرنه ....
پاسخ آیتک سلیمانی : باشه سعیمو میکنم بیام
عمو علی
یکشنبه 28 آبان 1391 10:51 ب.ظبا سلام و درود به شما

و تسلیت به مناسبت عزاداری سرور و سالار

شهیدان امام حسین(ع) و یاران با وفایش

به اطلاع می رساند:

بازگشت مسرت بخش دوست عزیز وبلاگیمان
( حاجیه خانم زهرا ) مدیر وب دوستانه را
ازسرزمین مطهّر و منور وحی و نزول قرآن
با حضور صمیمانه شما در وبلاگ دل های مهربون
گرامی می داریم

زمان : سه شنبه 91/8/30 راس ساعت 21 شب

مکان : وبلاگ دل های مهربان به نشانی :


http://mardedelnazok1352.mihanblog.com/


درسته که می گم فقط قرمز

اما چون امروز تیمتون برنده شده

میگم مبارک باشه اونقدها هم بدجنس نیستم
پاسخ آیتک سلیمانی : تیم ما همیشه برندس
مریم
یکشنبه 28 آبان 1391 10:29 ب.ظ
الکی اخراج شد!داور حرصش دراومده بود از دست این سپاهانیا!چون گل نمی زدن...از لجش جواد رو اخراج کرد
پاسخ آیتک سلیمانی : باورکن با این کارای داوری میشه اسمشونو تو کتاب گینس نوشت.شاهکارین واسه خودشون
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
Admin Logo
themebox Logo